ASUS ROG STRIX TRX40-XE DDR4 SATA3 M2 PCIe NVME PCIe 16X v4.0 sTRX4 ATX

 • İşlemci Desteği: AMD
 • Soket Desteği Amd: sTRX4
 • Chipset Amd: TRX40
 • Bellek Tipi: DDR4
 • Bellek Yuvaları: 8 Adet
 • Sabit Disk: SATA-3
 • Flash Disk: M2 NVME
 • Stok: Var
 • Marka: ASUS
 • Ean: 4718017621564
 • Ürün Kodu: 36439
Stok: Var

Ürün Değerlendirme Puanı:

 • 0
0 kullanıcı değerlendirmesi

Kullanıcılardan %0 oranında olumlu değerlendirme aldı

Değerlendirme için bayi girişi yapmanız gereklidir.
ROG-STRIX-TRX40-XE-GAMING
AMD TRX40 ATX anakart 3.Nesil AMD Ryzen Threadripper serisi işlemciler için sTRX4, 16 güç aşaması, dahili Wi-Fi 6 (802.11ax), 2.5 Gbps LAN, USB 3.2 Gen 2, SATA, üç adet M.2, OLED ve Aura Sync RGB aydınlatma
- Üç taneye kadar M.2 sürücüsü ve USB 3.2 Gen 2 ile bağlantı ve hızları maksimuma taşımak için en yeni 3. Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ serisi işlemciler. (64 çekirdeğe kadar destek).
- Rakipsiz kişiselleştirme: RGB girişleri ve programlanabilir 2. Nesil RGB girişleriyle OLED ve Aura Sync RGB aydınlatma
- En Uygun Güç Çözümü: Çok çekirdekli işlemcileri desteklemek için ProCool II güç bağlantısı, yüksek kalite bobinler ve dayanıklı 70A kapasitörlere sahip 16 güç aşaması
- Kapsamlı soğutma: Aktif soğutmalı VRM ve yonga seti ısı bloğu, katlı kanatçıklı ısı bloğu, dahili çift M.2 ısı bloğu ve bir Water Pump+ girişi
- Oyun bağlantıları: Üç adet M.2, USB 3.2 Gen 2 Tip-C yuvası ve Tip-C ön panel bağlantısı
- Oyun için Ağ: 2.5Gbps LAN ve ASUS LANGuard’lı Intel® Gigabit Ethernet, MU-MIMO destekli Wi-Fi 6 (802.11ax) ve GameFirst V üzerinden bağlantı takımlama
- Oyun için ses: SupremeFX S1220, DTS® Sound Unbound ve Sonic Studio III ile yüksek doygunlukta sesle, aksiyonun derinliklerine inin
- Kullanıcı Dostu: ROG patentli hazır monteli Giriş/Çıkış kalkanı, Flexkey, ASUS SafeSlot, ASUS Node bağlantısı ve BIOS FlashBack™ ile kullanıcı dostu kurulum deneyimi
Product Image
Teknik Özelliklere Genel Bakış

mars

1: Önceden Monteli Giriş/Çıkış Kalkanı ‧ BIOS Flashback™ düğmesi
2: Intel® Wi-Fi 6-AX 200
3: 8 x USB 3.2 Gen 2 ‧ 7 x Type-A + 1 x Type-C 4 x USB 2.0
4: Realtek 2.5G Ethernet Intel® I211-AT Gb Ethernet
5: Ses Jakları
6: LiveDash OLED
7: Çoklu-GPU SLI / CFX desteği
8: SupremeFX S1220 CODEC
9: ProCool II
10: 2 x 4-pin AURA RGB başlıkları 2 x 3-pin Adreslenebilir Gen2 başlıkları
11: DDR4 4666+ MHz (O.C.)
12: 3.Nesil Ryzen™ Threadripper™ Masaüstü İşlemciler için AMD Soket sTRX4
13: USB 3.2 Gen 2 Type-C
14: 4 x USB 3.2 Gen 1 4 x USB 2.0
15: 3 x M.2 Soket 3 ile M Key,
16: 8 x SATA 6Gb/s
17: Flexkey ASUS Node Bağlantısı

Güç Tasarımı
Dijital güç kontrolü ve bir dizi güç aşaması, ROG Strix TRX40-XE Gaming'in en yeni Threadripper işlemcileri kontrol etmek için kas gücüne sahip olmasını garantiler.
mars
mars mars mars mars mars
ProCool II Güç Bağlantıları
ProCool II soketler, PSU'nun güç hatlarına düzgün bağlantıya ve gelişmiş ısı dağıtımı için metal bir zırha sahiptirler ve sıkı özelliklere göre üretilmişlerdir. Bğalantının düşük empedansı, sıcak noktaların oluşmasını engeller ve güvenilirliği artırır.
Digi+ Güç Kontrolü
Digi+ voltaj düzenleyici modül (VRM), işlemciye ultra akıcı ve temiz güç aktarımını garantileyen, endüstrideki en iyilerden biridir.
16 Güç Kademesi
ROG Strix TRX40-E Gaming, en yeni AMD işlemcilerin ihtiyaç duyduğu gücü ve verimliliği, 16 güç aşamasıyla sunan bir işlemci VRM'ine sahiptir.
Termal Denge
ROG Strix TRX40-E Gaming, ısıyı indüktörden ve faz dizisinden bir ısı bloğuna aktarmak için verimli alaşımlı bobinleri ve yüksek kalite termal pedleri kullanır.
Yüksek Kalite Bobin ve Kapasitörler
Üstün bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sıra dışı sıcaklıklara dayanacak şekilde üretilmiştir ve endüstri standartlarından daha iyi bir performans sunarlar.

 

SOĞUTMADA DEVRİM
mars
1. AKTİF VRM ISI BLOĞU
Bir VRM ısı bloğu, MOSFET'ler ve bobinler için daha geniş bir temas yüzeyi sunar, böylece MOS ısı bloğunun daha verimli soğutulmasıyla daha iyi performans ve watt dayanımı sağlanır.
2. KATLI KANATÇIKLI ISI BLOĞU
Sıkı konumlandırılmış, çok katmanlı kanatçıklar, kontrolcüden kaynaklı ısının dağılma hızını maksimuma taşır, soğutmayı iyileştirir.
3. ÇİFT M.2 ISI BLOĞU
M.2 soğutucu, Çift M.2 SSD'yi tutarlı performans ve güvenilirlik için optimum çalışma sıcaklığında tutar.
4. ARKA PLAKA
Kartın arkasında yer alan bir plaka, MOSFET sıcaklıklarının dengeli olmasına yardımcı olurken, yapısal güçlülük de sağlar.
5. TERMAL PED
Yüksek kaliteli bir termal ped, ısının indüktör ve faz dizisinden ısı bloğuna aktarılmasına yardımcı olur.
6. AKTİF YONGA SETİ ISI BLOĞU
PCIe 4.0, yonga setinden geçen veri için iki kat bant genişliği sunar, bu da önceki nesilden daha çok ısı üretilmesine neden olur. ROG Strix TRX40-XE Gaming, aktarımlar sırasında yavaşlamaları engellemek için aktif olarak soğutulan bir ısı bloğu barındırır.

 

AKTİF YONGA SETİ ISI BLOĞU
ROG Strix TRX40-XE Gaming serisi, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir. Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden ayarlanabilir.

mars

1. Özel Delta Superflo Fan
Özel üretim düşük gürültülü fanlar, 60000 saatlik L10* ömre sahip, dayanıklı rulmanlara sahiptir.
2. Hava Bölmesi
Özel olarak tasarlanan bir hava bölmesi, fanın statik basınç oluşturmasını ve hava akışının kanatçıkların üzerinden geçmesini sağlar.
3. SoC Isı Bloğu
ROG Strix TRX40-XE, yonga setinin fanının hava akışı yönüne yerleştirilmiş bir SoC VRM ısı bloğu barındırır, böylece bellek hız aşırtması sırasında SoC VRM serin kalır.
4. Kanatçıklı Isı Bloğu
Isı bloğu kanatçık yoğunluğu, yüzey alanını maksimuma çıkarmak için iyileştirilmiştir, aynı zamanda düşük dirençli bir çıkış yolu da sunmaktadır.
DDR4 Hız Aşırtıldı
TRX40 platformu, birçok alanda güçlü bant genişliği sunar. Dört kanallı bellek kontrolcüsü de sekiz yuvada toplamda 256 GB'a kadar DDR4 bellek destekler. İyileştirilmiş yol düzeni ise DDR4 bellek hız aşırtmasını, sisteminiz için maksimuma taşır.

mars

Üçlü PCIe 4.0 M.2
ROG Strix TRX40-XE Gaming, üçlü M.2 yuvasına sahiptir. M.2_3 yuvası hem SATA hem de PCIe 4.0 x4 modlarını desteklerken, diğer yuvalar NVMe için PCIe 4.0 x4 desteği sunar. Hep birlikte size en hızlı ve en esnek M.2 arayüzünü sunar.

mars

 

marsmars

YENİ NESİL BAĞLANTILAR
RROG Strix TRX40-XE Gaming, LAN'ınızı bir üst seviyeye taşımak için gigabit hızları aşan 2.5G Ethernet ve yeni nesil Intel® Wi-Fi 6 (802.11ax) ile ağ gücünüzü artırıyor. Bağlantı takımlama sunan ROG GameFirst ile de en iyi çevrimiçi oyun deneyiminin keyfini çıkaracaksınız.

mars

Wi-Fi 6 (802.11 ax)
En yeni 802.11ax standardı, oyunlarda daha fazla keyif almak için yüksek verimlilik sağlayan kablosuz bağlantı sunar. D-Birden çok kullanıcının bulunduğu alanlarda daha iyi ağ gecikmesi sağlarken, kapsama alanı ve veri akışını önceki standartlara göre geliştirir.
2.5G Ethernet
2.5G dahili Ethernet, LAN bağlantınızı 2.5 kat daha fazla bant genişliği ile bir üst seviyeye çıkarır. Halihazırdaki LAN kablonuzu kullanarak, daha akıcı, gecikmesiz oyun, yüksek çözünürlüklü videoların hızlı aktarımı ve daha yüksek hızda dosya aktarımlarına sahip olursunuz.
Intel Gigabit Ethernet
ROG Strix TRX40-XE Gaming, ağınız ve dış dünya arasındaki veri alışverişinin hızlı ve akıcı olmasını garantilemek için Intel Ethernet (I211-AT) barındırır. Intel LAN, işlemci yükünü azaltır ve TCP/UDP veri akışını artırır, böylece daha fazla işlem gücüne sahip olursunuz.

SupremeFX
Kendinizi sesin içine SupremeFX ses teknolojisi ile kaptırın. S1220 kodek kullanan SupremeFX, nötr ve detaylı bir ses imzası için düz bir frekans tepkisi sağlamak için üretilen, dahili ses çözümüdür. Bu kaliteli imzanın mükemmel olarak korunmasını garantilemek için de ön panel çıkışı, çift op amfi ile donatılmıştır. Böylece oyuncu kulaklığınız vasıtasıyla sanal dünyalar yaratmak için gereken ses boyutu ve gücünü sunar.

mars

A. Ses Koruması
Elektromanyetik kesintilere karşı verimli koruma, en iyi ses kalitesi için ses sinyallerinin bütünlüğüne katkıda bulunur.
B. Ses hattı koruması
Daha net ses sunmak için anakarttan veya eklenti kartlardan oluşabilecek elektromanyetik kesintileri engeller.
C. Yüksek Kalite Nichicon™ ses kapasitörleri
İyi kalitede Japon üretimi parçalar, daha sıcak, doğal bir sesi, sıra dışı netlik ve doygunlukla sunar.
D. Çift Op Amfi
Dahili iki op amfi ile sıra dışı sesi favori kulaklıklarınıza sunabileceksiniz. Muhteşem esneklik için de 32-600Ω kulaklık empedansı destekler.
E. S1220 CODEC
10 DAC kanalı, aynı anda 7.1 kanal oynatma, bağımsız 2.0 kanal, ön panel çıkışlara çoklu akış stereo.
KIŞKIRTICI YENİ TASARIM
ROG Strix TRX40-XE Gaming, RGB'li ya da RGB'siz şekilde kışkırtıcı bir görünüm sunuyor. VRM ısı bloğu üzerindeki benzersiz bir RGB yağmur kaplaması, bu kritik öneme sahip parçaya renkli bir tarz veriyor. Giriş/Çıkış kapağı ise lazerle çizilmiş ROG logosu ve ROG'un imzası haline gelen siber yazılı kaplamayla donatılmış akrilik bir plakayla tamamlanmış. Böylece ışıkları açtığınızda tamamen yeni bir estetik boyut ortaya çıkıyor. Siberpunk görünümlü benzersiz bir stil.

 

mars

Aura Sync
RAKİPLERİ GÖLGEDE BIRAKIN
ROG Strix anakartlar, Rakiplerinizi Gölgede Bırakmak için hazırlanmış estetikle birlikte, yüksek performans sunar. ASUS Aura, dahili RGB LED'lere ek olarak RGB girişlere takılan şeritlere, çeşitli işlevsel efektlerle birlikte tam RGB aydınlatma kontrolü sağlar. Her biri de giderek sayısı artan Aura özellikli ASUS donanımlarla senkronize edilebilir.

Sabit Nefes Yanıp sönme Gökkuşağı Renk Döngüsü Yıldızlı Gece Müzik Akıllı

ADRESLENEBİLİR GEN 2 RGB BAŞLIK
ROG Strix TRX40-XE Gaming'in Programlanabilir Gen 2 RGB girişleri, ikinci nesil programlanabilir RGB cihazlarının üzerindeki LED sayısını tespit edebilme özelliğine, böylece cihazlara uygun aydınlatma efektlerini otomatik olarak hazırlama özelliğini sunuyor. Yeni girişler aynı zamanda halihazırdaki Aura RGB cihazları da destekliyor.

mars

KOLAY KURULUM
ROG Patentli Önceden Monteli Giriş/Çıkış Kalkanı
ROG'nin patentli Giriş/Çıkış kalkanı, şık mat siyah görünümdedir ve anakartı kolay yerleştirebilmek için hazır monte edilmiş şekilde gelir
Safeslot
3x slot Daha güçlü PCIe cihaz yerleştirmesi ve daha fazla esneme direnci sağlar
ESD Korumaları
2 kat daha iyi Endüstri standardından daha iyi elektrostatik koruma. ESD Korumaları USB, ses ve LAN girişlerini korur
BIOS Flashback
BIOS Flashback en basit ve güvenli (UEFI) BIOS güncelleme yöntemidir. Basit bir şekilde (UEFI) BIOS dosyasını, FAT32 ile biçimlendirilmiş USB belleğe atın ve USB BIOS FlashBack™ yuvasına yerleştirin, ardından tuşa basın. Güncellemeler, bellek ya da işlemci olmadan bile yapılabilir
Q-SLOT
Grafik kartınızı kolayca takın ya da değiştirin.
Q-DIMM
Tek taraflı Bellek modüllerini kolay ve güvenli şekilde yerleştirin
Q-LED
Dahili LED'ler güç durumunu, işlemci, bellek, grafik kartı ya da başlatma sürücüsüyle ilgili sorunları, hızlı teşhis için gösterir
Kolay Temizlenir
Kolay çıkarılabilir kaplamalar fanlara ve hava akış kanallarına kolay ulaşım sağlar, bu alanların hızlı ve kolay temizlenmesini mümkün kılar.
FlexKey
Ön panel girişi, yeniden başlatma tuşunu özelleştirmenize, böylece Aura aydınlatma kontrolleri, DirectKey ya da sistem yeniden başlatma gibi sizin seçeceğiniz bir özelliğe ayarlamanıza imkân tanır.

UEFI BIOS
Ünlü ROG UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.

mars mars
EZ MODU
Kurulumu basitleştirmek için tasarlanan EZ modu, tek bir sayfada tüm önemli ayarları ve istatistikleri sunar. Kılavuzlar, sürükle-bırak işlevi ve önemli ayarların tek tıkla uygulanması gibi özellikler sayesinde sisteminiz anında çalışmaya hazır olacak.
GELİŞMİŞ MOD
Sisteminizi derinlemesine incelemeye hazır olduğunuzda UEFI'nin Gelişmiş moduna geçip tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Gelişmiş mod ile anakartınızın her noktasını tamamen kontrol edebilir, arama özelliğinden yararlanabilirsiniz.
5-YÖNLÜ OPTİMİZASYON
Karmaşık ayarları sadece tek bir tıklamayla halledin. ASUS 5-Yönlü Optimizasyon, sistemin önemli noktalarını dinamik olarak optimize edip bilgisayarınıza özel hız aşırtma ve soğutma profilleri sunarak PC'nizi daha akıllı hale getirir.
mars mars mars
TPU ANALİZİ
CPU PERFORMANS ARTIŞI
Akıllı bir dahili mikro kontrolcü olan TurboV İşlem Birimi (TPU), voltaja ince ayar yapma, sistem verilerini izleme ve hız aşırtma değerlerini düzenleme gibi bir dizi sistem ayarı seçeneği sunar.
EPU KILAVUZU
ÇOK YÖNLÜ ENERJİ VERİMLİLİĞİ
Energy Processing Unit (EPU) ile sisteminizde güç tasarrufu yapmanın keyfini çıkarın. EPU, güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışarıda modu sayesinde tasarrufu en üst düzeye çıkarır. Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerji tasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.
FAN XPERT 4
HAVA VEYA SIVI SOĞUTMA İÇİN ESNEK KONTROLLER
Fan Expert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden fanlar, su pompaları ve hatta hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz. İster hava ister suyla soğutma yapın Auto-Tuning modu tüm paramatreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde yapılandırır. Tüm fan hızlarını varsayılan en düşük seviyenin de altına taşıyan Aşırı Sessiz modu ise hafif görevlerle ilgilenirken sisteminizin fısıltı düzeyinde ses çıkarmasını sağlar.​
mars mars
DIGI+ GÜÇ KONTROLÜ
HASSAS DİJİTAL GÜÇ KONTROLÜ
Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.
TURBO APP
TURBO APP
AMD işlemcilerinde her çekirdeğe ayrı ayar yapılabiliyor. ASUS Turbo uygulaması bu özellikten faydalanarak uygulamaları belli işlemci çekirdeklerine atamanızı sağlar ve işlem gücünü öncelikle en çok gereken yere aktarır.​

GAMEFIRST V AĞ KONTROLÜ
GameFirst V, bir ROG router ile bir ROG ağ ekosistemi kurmanızı sağlayan, ROG'a özel bir araçtır. Maksimum kararlılık ve minimum kesinti için en iyi kablosuz kanalını seçin, ağ trafiğini iyileştirin, bağlantılarınızı birleştirin ve bant genişliğinizi kullanan uygulamaları açık tutun. Hepsini de kolay kullanımlı arayüzden halledin.

 

mars mars
Kanal Değiştirme
GameFirst'ün yeni özelliği Kanal Değiştirme, Wi-Fi ağını tarayarak router'ınızda boş bir kanal bulmanıza yardımcı olur. Böylece minimum parazite ve maksimum kararlılığa sahip en iyi bağlantıya kavuşabilirsiniz. Sonuç olarak son derece hızlı bir oyun ve ağ deneyimi elde edersiniz.
Extreme Modu
Extreme Modu, seçtiğiniz uygulamanın ağ paketlerine öncelik vererek daha hızlı ve gecikmesiz veri aktarımı ve çevrim içi oyun deneyimi sunuyor.
mars mars
Öncelik Verme
Otomatik olarak ağ ayarlarını oyunlar ve oyunla ilgili uygulamalar için, yapay zeka ve makine öğrenimi ile güçlendirilen araçlarla iyileştirin, ya da seçiminize göre uygulama tipine göre önceliklendirmeyi elle yapın.
Durum Arayüzü
Oyun sırasında bölünmeden ağ a

SONIC STUDIO III
Sonic Studio, VR başlıkları için HRTF tabanlı (baş ile ilgili aktarım işlevi*) sanal surround'u destekleyerek, sizi aksiyonun içine daha çok çeken bir ses ortamı oluşturur. Sezgisel Sonic Studio arayüzü ise birçok EQ seçeneği ve tek tıkla ön ayarlar sunarak, kişisel tercihlerinize veya kulaklığınızın karakteristiğine uyan ses seçeneklerini ayarlamanızı sağlar.

 

marsmars

DTS : SOUND UNBOUND
DTS Surround Unbound, sizi sesle daha önce sarmadığı gibi saracak, sıra dışı oyun ve eğlence deneyimleri yaşatacak, hazır yüklü bir DTS Sound Unbound uygulamasını barındırır. Windows'un uzamsal ses teknolojisin kullanan DTS Sound Unbound, sanal bir 3D ortamda ses sağlar ve sizi ses ortamının ortasına yerleştirir. Bu sayede her silahın, her adımın sesini duyarsınız.​

mars
mars mars mars
STEREO SES
Klasik kulaklık ya da iki hoparlörlü kurulum, ayrılmış sol ve sağ ses kanalları sağlar.
SURROUND SES
Birden çok hoparlör kanalına ayrılmış 5.1, 7.1 gibi kurulumlarda ses sunar. Sizi saran bir deneyim sağlar ancak bunu sadece tek bir mantıksal düzlemde oluşturur.​
SPATIAL SES
Merkezinde sizin bulunduğunuz sanal bir ses ‘küresi' oluşturan, böylece sesin size her taraftan ulaştığı, 360 derecelik bir ses sağlar.​

ARMOURY CRATE
Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ROG ürünleri üzerinde tek bir noktadan kontrol sunmak için tasarlandı. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki tüm uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Yazılım, sayıları gittikçe artan ROG ürünleri için ayar yapma olanağı da sunuyor. Klavye ve fare tercihleri, dizüstü bilgisayar için hız aşrıtma ve fan hızları gibi özelliklerle sisteminizin görünümünü ve ayarlarını değiştirmek çok kolaylaşıyor. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, ROG oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için ROG haberleri de paylaşıyor.

mars mars mars
AURA SYNC CİHAZ YAPILANDIRMA SÜRÜCÜ VE MANUEL İNDİRME
mars mars
OYUNLARDA ÖZEL ANLAR HESAP YÖNETİMİ
RAMCACHE III
RAMCache milisaniyeleri mikrosaniyeler haline getirerek oyun yükleme sürelerini hızlandırıyor. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle tamamen uyumlu olan bu özellikteki benzersiz akıllı teknoloji, bir depolama cihazının tamamını ön belleğe alarak favori oyunların ve uygulamaların olağanüstü hızlarla açılmasını sağlıyor.
mars mars mars
Akıllı Mod
Sistem kaynaklarınızdan en iyi şekilde faydalanmanız için tüm depolama cihazlarınızı otomatik olarak ön belleğe alır.
Gerçek Zamanlı Bilgi
Kullanışlı arayüzde anlık okuma/yazma hızları gibi gerçek zamanlı sürücü bilgileri gösteriliyor.
Durum Kontrolü
Ayrıca ilgili belleklerin durumu da hızla kontrol edilebiliyor.
ASUS Türkiye Garantili Ürün
Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.

Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
asus-tr-garanti-logo

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model ROG-STRIX-TRX40-XE-GAMING
PN 90MB14M0-M0EAY0
EAN 4718017621564
İşlemci - AMD Socket sTRX4 3.Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ Serisi Masaüstü İşlemciler
64 çekirdeğe kadar CPU'ları Destekler
*Desteklenen İşlemci listesi için www.asus.com/tr 'yi ziyaret ediniz.
Yonga Seti AMD TRX40
Bellek 8 x DIMM, Max. 256GB, DDR4 4666(O.C.)/4600(O.C)/4400(O.C)/4333(O.C.)/4266(O.C.)/4133(O.C.)/3800(O.C.)/3733(O.C.)/3466(O.C.)
/3400(O.C.)/3200/2800/2666/2400/2133 MHz ECC ve ECC Olmayan, Arabelleksiz Bellek
3.Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ Serisi Masaüstü İşlemciler
Dört Kanal Bellek Mimarisi
* QVL Listesi için www.asus.com.tr'ı ziyaret ediniz.
Çoklu GPU Desteği NVIDIA® 2-Yönlü SLI™ Teknolojisini destekler
Genişleme Yuvaları 3.Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ Serisi Masaüstü İşlemciler
3 x PCIe 4.0 x16 (x16/x16/x16)
1 x PCIe 4.0 x4
Depolama 3.Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ Serisi Masaüstü İşlemciler :
2 x M.2 Soket 3, M Key ile, Tip 2242/2260/2280/22110 depolama cihazı desteği (PCIe 4.0 x4 modu)
AMD TRX40 chipset :
1 x M.2 Soket 3, Dikey M Key ile, Tip 2242/2260/2280/22110 depolama cihazı desteği (SATA ve PCIe 4.0 x4 modunda)
AMD TRX40 chipset :
8 x SATA 6Gb/s port(lar),
Raid Desteği 0, 1, 10
LAN Realtek® RTL8125-CG 2.5G LAN
Intel® I211-AT, 1 x Gigabit LAN Kontrolcüsü(leri)
LANGuard Akım Koruması
ROG GameFirst V Teknolojisi
Kablosuz Veri Ağı Çift bant frekans desteği 2.4 / 5 GHz
Intel® Wi-Fi 6 AX200
Wi-Fi 802.11 ax, Bluetooth® 5.0
MU-MIMO Desteği
Desteklenen kanal bant genişliği: HT20/HT40/HT80/HT160. 1.73Gbps'e varan transfer hızları
Bluetooth Bluetooth® 5.0
Ses ROG SupremeFX 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i S1220
- Çift OP Amplifikatörler
- Destekler : Jak Algılama, Çoklu-Yayın, Arka Panel Mikrofon Jakı Görevlendirme
Ses Özelliği :
- SupremeFX Shielding™ Teknolojisi
- Sonic Studio III + Sonic Studio Virtual Mixer
- DTS® Sound Unbound
- Arka panelde Optik S/PDIF çıkış(ları)
- Sonic Radar III
- Yüksek Kalite 120 dB SNR stereo oynatma çıkış 108 dB SNR kayıt giriş
- 32-Bit/192kHz oynatmaya kadar destekler
USB Portları 3rd Gen AMD Ryzen™ Threadripper™ Processors :
4 x USB 3.2 Gen 2 port(lar) (4arka panelde, Kırmızı)
AMD TRX40 chipset :
1 x USB 3.2 Gen 2 ön panel bağlantısı port(lar)
AMD TRX40 chipset :
4 x USB 3.2 Gen 2 port(lar) (4arka panelde, Kırmızı, 3 x Tip A+1 x Tip C)
AMD TRX40 chipset :
8 x USB 2.0 port(lar)
ASMedia® USB 3.0 kontrolcüsü :
4 x USB 3.2 Gen 1 port(lar) (4 bord ortasında)
Overclock Özellikleri ROG'a Özel Yazılımlar
- RAMCache III
- CPU-Z
- GameFirst V
- Sonic Studio III + Sonic Studio Link
- Sonic Radar III
- Overwolf
ASUS'a Özgü Özellikler 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5
- Tek bir tıklama ile tüm sistem optimizasyonu! 5 yönlü Optimizasyon tuning tuşu, TPU, EPU, DIGI + Güç Kontrolü, Fan Xpert 4 ve Turbo App'i mükemmel bir şekilde birleştirerek daha iyi CPU performansı, verimli güç tasarrufu, hassas dijital güç kontrolü, tüm sistem soğutması ve hatta kendi uygulamanızın kullanımını uyarlar.
Oyuncu Kalkanı:
- DRAM Aşırı Akım Koruması
- Son Derece Dayanıklı Bileşenler
- DIGI+ VRM
- SafeSlot
- LAN, Ses ve USB bağlantı noktalarında ESD Koruma
LiveDash OLED 1.3 ”
ASUS'a Özgü Özellikler :
- USB BIOS Geri Yükleme
- AI Suite 3
- Ai Charger
- Önceden Monteli Giriş/Çıkış Kalkanı
- ASUS NODE: hardware control interface
- BIOS FlashBack™ Düğmesi
AURA :
- Aura Aydınlatma Kontrolü
- Adreslenebilir Gen 2 Başlık
ASUS EZ DIY :
- ASUS CrashFree BIOS 3
- ASUS EZ Flash 3
ASUS Q-Design :
- ASUS Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED)
- ASUS Q-Slot
- ASUS Q-DIMM
- ASUS Q-Connector
Arka Giriş/Çıkış Portları 1 x LAN (RJ45) port(lar)
1 x Optik S/PDIF çıkışı
1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi
8 x USB 3.2 Gen 2 (7 x Tip A+1 x Tip C)
5 x Ses Jak(lar)
4 x USB 2.0
1 x Anti-surge 2.5G LAN (RJ45) port
Dahili Giriş/Çıkış Portları 2 x USB 3.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 3.0 portları destekler
2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
8 x SATA 6Gb/s bağlantısı(ları)
1 x CPU Fan bağlantısı(ları)
1 x CPU OPT Fan bağlantısı(ları)
2 x Aura RGB Şerit Başlığı
3 x Kasa Fan bağlantısı(ları)
2 x Adreslenebilir Gen 2 başlık(lar)
1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı(ları)
2 x M.2 Soket 1 with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support(PCIe 4.0 x4 mode)
2 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı(ları)
1 x M.2 Soket 2 with vertical M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support(SATA & PCIe 4.0 x4 mode)
1 x TPM girişi
1 x Ön pane ses bağlantısı(ları) (AAFP)
1 x AIO_PUMP konektörü
1 x Termal sensör bağlantısı(ları)
1 x W_PUMP+ konektörü
1 x Güç açma düğmesi(leri)
1 x Clear CMOS anahtarı(ları)
1 x USB BIOS Flashback anahtarı(ları)
1 x Node Bağlantıları
1 x Sistem paneli konektörü
1 x USB 3.1 Gen 2 ön panel konnektörü
1 x Hoparlör konektörü
1 x Yonga Seti Fan Başlığı
1 x VRM_HS_FAN Başlığı
Aksesuarlar 1 x Dikey M.2 braketi seti
4 x SATA 6Gb/s kablosu(ları)
1 x Termal sensör kablo paketi(leri)
1 x M.2 Vida Paketi
1 x kablo bağı paketi
1 x Destek DVD
1 x ASUS 2T2R çift bantlı Wi-Fi hareketli antenler (Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac uyumlu)
1 x Strix kapı askısı
1 x ROG Strix çıkartmaları
1 x Q-Connector
1 x RGB şeritler için Uzatma Kablosu (80 cm)
1 x Adreslenebilir LED için uzatma kablosu
Kullanım kılavuzu
1 x ROG Thank you card
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, WfM2.0, SM BIOS 3.2, ACPI 6.2
Destek Diski Drivers
ASUS Utilities
EZ Update
Anti-virus software (OEM version)
İşletim Sistemi Windows® 10 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör
12 inç x 9.6 inç ( 30.5 cm x 24.4 cm )

 

 

Teknik Bilgiler

İşlemci Desteği
AMD
Soket Desteği Amd
sTRX4
Chipset Amd
TRX40
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Yuvaları
8 Adet
Sabit Disk
SATA-3
Flash Disk
M2 NVME
Anakart Boyutu
ATX

Kullanıcı Yorumları

Ürün Değerlendirme Puanı:

 • 0
0 kullanıcı değerlendirmesi

Kullanıcılardan %0 oranında olumlu değerlendirme aldı

 • Fiyat/Performans

  %0

 • Ürün Kalitesi

  %0

 • Yetkili Servis

  %0

 • 0 Yıldız

  0

 • 0 Yıldız

  0

 • 0 Yıldız

  0


Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorum / Değerlendirme Yap

Değerlendirme / Yorum için bayi girişi yapmanız gereklidir.

Kategoriler

Çerezler Hakkında Bilgi
Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Çerez Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.

ANLADIM